607 055 001 info@salonroses.cz

o phyris

UNIKÁTNÍ 3 – FÁZOVÝ KONCEPT PÉČE

Ve svém studiu pracuji s kosmetikou PHYRIS.

PHYRIS je značka špičkové německé kosmetiky, která je více než 60 let jedničkou na německém trhu.

A proč právě PHYRIS? Jednoduše pro svoji nesporně vynikající kvalitu, rozmanitost, konzistenci, vůni, ale především proto, že ji několik let používám na vlastní pleť. Neustále se vyvíjí a hledá možnosti jak řešit různé požadavky klientů. Je vysoce efektivní a dobře tolerovaná.

PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči. Účinky jsou viditelné již po prvním ošetření. Obsahuje rostlinné extrakty, jemné ovocné kyseliny, rostlinné kmenové buňky, kyselinu hylauronovou a jiné efektivní látky. Exkluzivní přípravky jsou vyráběny moderními technologiemi ve špičkových laboratořích v německém Augsburgu, dle přísných pravidel jako při výrobě léků. Neobsahuje parabeny, silikony a není testována na zvířatech.

Fáze 1 ČIŠTĚNÍ

  • čistění, peeling a tonizace

Fáze 2 AKTIVACE

  • tvoří hlavní podstatu a zefektivňuje následnou péči

Fáze 3 PÉČE

  • nyní je pleť připravena na přijetí správné péče

Osobní požadavky na kosmetickou péči každého zákazníka jsou rozmanité a den ode dne se mění podle toho, jak se mění stav pokožky a životní okolnosti. Dosáhnout úspěchu s kosmetikou PHYRIS je snadné. Po krátkém čase jsou dosažené výsledky viditelné nejen pro kosmetičku, ale i pro zákazníka.

Pokud patříte k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, pak je PHYRIS domácí péče pro Vás jako stvořená. Ráda s Vámi zvolím nejvhodnější přípravek pro Vaši pleť.

Přijďte, přesvědčte se a zamilujte se do PHYRIS stejně jako já!

Zarezervujte si termín v

SALON ROSES