607 055 001 info@salonroses.cz

o mně

Od útlého věku jsem vnímala krásu kolem sebe. Bavilo mě umění, především malování a kresba. Rozhodla jsem se proto pro studium Střední polygrafické školy, abych zdokonalila své znalosti v oblasti designu, stylu a umění. Život mě však svými plány zavedl do zcela jiných pracovních oblastí. Mé sklony k péči o druhé a cit pro detail a umění mě částečně dovedly zpět a zároveň tam, kde jsem teď. K rekvalifikaci na profesi kosmetička a provozování vlastního kosmetického salonu ROSES.

Dopřejte si chvilku oddechu. V příjemném prostředí se postarám o Vás i Vaši pleť. Během kosmetického ošetření si odpočinete, odhodíte starosti a načerpáte novou energii. Vaše pleť se pročistí, omladí a Váš obličej bude zářit ještě dlouho poté.

Udělejte si radost a čas jen pro sebe. Nechte o sebe pečovat luxusní německou kosmetikou PHYRIS, která čerpá své aktivní látky z přírody a jejíž efekt na pleť je značně viditelný. Přípravky lze používat i pro domácí péči.

Při každém kosmetickém ošetření provedu:

  • diagnostiku pleti a doporučím následný postup ošetření
  • součástí každé kosmetické péče je odlíčení pleti
  • tonizaci a aktivaci pleti
  • výběr séra a následné zapracování
  • masáž obličeje, krku a dekoltu
  • závěrečná maska

Dle přání obarvím obočí, řasy a nežádoucích chloupků vás zbavím přírodními vosky.

Během ošetření je zákazník ponořen do světa vůní kosmetických přípravků PHYRIS umocněné poslechem relaxační hudby. Kosmetická procedura je velice uvolňující a relaxační.

Smyslem mojí práce není soupeření s konkurencí o nejnižší cenu, nejdůležitější je kvalita poskytovaných služeb, profesionalita v přístupu, komfort a maximální spokojenost klientů. Vždy budete dopředu seznámeni s cenou ošetření, průběhem a délkou trvání.

Vyberte si z bohaté nabídky kosmetických služeb a nechte se hýčkat!

Těším se na Vaši návštěvu

Andrea Kern

&

Zarezervujte si termín v

SALON ROSES