607 055 001 info@salonroses.cz

CENÍK

HYDRO AKTIV

Okamžitá hloubková hydratace pomocí kyseliny hyaluronové. Vhodné pro povadlou pleť, která potřebuje vyhladit, projasnit, hydratovat či osvěžit.

90 min

1.300,- Kč

SENSITIVE

Zklidnění, redukce podráždění a také posílení přirozené bariéry pokožky. Pro krásnou, sjednocenou a zklidněnou pokožkou.

90 min

1.400,- Kč

SEE CHANGE

Zklidnění pokožky, zvýšení její regenerace a intenzivní hydratace, sjednocení a projasnění pleti. Vhodné jsou pro všechny typy a stav pleti.

90 min

1.400,- Kč

DEEP CLEANSING

Peeling s AHA ovocnými kyselinami, které viditelně omlazují pleť, zjemňují reliéf pleti, hloubkově čistí a pomáhají při aknózních stavech pokožky. Pleť bude vypadat rozzářeně, bez rozšířených pórů, s vyhlazenými jemnými vráskami a sjednoceným tónem pleti.

90 min

1.500,- Kč

FoRest

Napomáhá obnově rovnoměrného tónu pleti a jejímu celkovému rozjasnění. Bojuje proti známkám stárnutí. Pleť je po ošetření rozzářená a chráněná proti městskými a digitálními vlivy způsobující stres pokožky.

90 min

1.500,- Kč

PERFECT AGE

Exluzivní Anti-agingové ošetření aktivující regenerační schopnosti pleti pomocí rostlinných kmenových buněk z květů jabloně. Výsledkem je zjemnění a redukce mimických vrásek, redukce nedokonalosti jako jsou podráždění a pigmentové skvrny. Velký liftingový efekt.

90 min

1.600,- Kč

TRIPLE A – NEW

Unikátní ošetření produkty s nejvyšší možnou koncentrací Vitamínu A. Vynikající výsledky v boji s vráskami a ztrátou elasticity pleti. Tři druhy Vitamínu A a retinolu jsou v ošetření TRIPLE A sladěné do vysoce účinné, ale přesto velmi dobře snášené směsi, která vás nadchne svým protivráskovým a omlazujícím efektem.

90 min

1.400,- Kč

OŠETŘENÍ PRO MUŽE

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Produkty a způsob ošetření jsou zvoleny dle stavu a potřeb pleti. Ošetření zahrnuje hloubkové čištění pleti, hydrataci, úpravu obočí a anti-aging.

70 min

1.090,- Kč

V CARBON

První protivráskový peeling s aktivním karbonem pro okamžité a dlouhodobé výsledky, které jsou viditelné již za 30 minut!

30 min

1.800,- Kč

LASH LIFTING

Provádí se na řasy pomocí 3D natáček, k nimž se řasy přichytí. Pro získání a zafixování požadovaného tvaru řas se aplikují speciální přípravky italské značky InLei, které jsou šetrné k oblasti oka a jeho okolí. Procedura pobíhá ve třech fázích a za hodinu je vše hotovo, včetně barvení řas, a Vy se může těšit z výsledného efektu. Efekt vydrží zhruba 5-6 týdnů.

75 min

890,- Kč

LAMILACE OBOČÍ

Laminace obočí je jednou z technik úpravy obočí, jak dosáhnout tzv. brow liftingu. Chloupky se při této úpravě obočí narovnávají a fixují – proto jdou pak snadno vyčesat do tvaru, jaký chcete. Obočí pak vypadá silnější, výraznější a dokonale otevře váš pohled.

60 min

850,- Kč

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS

Tvarování obočí + barvení

30 min

300,- Kč

Barvení řas

20 min

200,- Kč

DEPILACE

Horní ret

Brada

Tváře

50,- Kč

100,- Kč

150,- Kč

KAŽDÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ZAHRNUJE

 • Úpravu a barvení obočí, epilaci obočí, horního rtu a brady
 • Přístrojové ošetření 
 • Aplikace kosmetických přípravků
  • odlíčení pleti, tonizace a aktivace
  • výběr séra, masky, očního a pleťového krému, následné zapracování
  • masáž obličeje, krku a dekoltu

PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ

 • Ultrazvuková špachtle
 • Diamantová mikrodermabraze
 • Galvanická žehlička s fotonovou terapií

 

DRUHY MASÁŽÍ

 • Klasická kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu
 • Masáž tyčinkami z křišťálového skla
 • Štětcová masáž
 • Tlaková AHA masáž

V rámci každého ošetření jednotlivě či v kombinaci, dle stavu pleti.
Postup ošetření je sestavený podle potřeb klienta, dle typu a stavu pleti, ročního období, náladě a celkovém pocitu.

Zarezervujte si termín v

SALON ROSES